AKCE

Největší akcí během roku je Den otevřených sklepů konaný vždy druhý víkend v červenci. Vinařský spolek ale také pořádá každý rok v zimě Vinařský ples, v březnu místní výstavu vín a také celostátní výstavu malopěstovaných odrůd. O víkendu na Svatého Martina bývá Festival Sv. Martin na Hovoransku.

 

11. DEN OTEVŘENÝCH SKLEPŮ

Spolek vinařů Hovorany Vás zve na 11. ročník otevřených sklepů v Hovoranech.
Akce se koná 14. července 2018 od 11.00 - 19.00 hod. Vstupné zahrnuje volnou ochutnávku vín, skleničku, brožuru s mapkou a profily jednotlivých vinařů s jejich nabídku vín, jízdu vinným autobusem, 2 kupóny v hodnotě 100 korun k odběru vína a vstup na večerní program s CM Vojara (od 20.00 - 01.00 hod. bude hrát v areálu kurtů cimbálová muzika) a po celý den vám budou zpívat mužské sbory z Hovoran, Želetic a Kyjova. Otevřeno bude 22 sklepů. V každém sklepě je přichystáno drobné občerstvení včetně pitné vody.

Koupit vstupenky v předprodeji za výhodnější cenu 550Kč

SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY NEBO FACEBOOK

Vstupné na místě bude za 650Kč můžete zakoupit v den konání akce na obecním sklepě, nebo v areálů kempování na Benátkách.

SV. MARTIN NA HOVORANSKU

10.listopadu 2018 pro Vás připravili vinaři z Hovoran otevřené sklepy ke svátku Svatého Martina.
Od 10.00 do 19.00 hodin budou otevřeny sklepy, ve kterých Vám naši vinaři nabídnou kromě mladých vín ročníku 2018 i starší ročníky. Poté od 19.00 bude hrát v sále Sokolovny Cimbálová muzika. O občerstvení se postarají vinaři. U každého si budete moci zakoupit nějakou místní specialitu.
Vinaři z Hovoran se soustředí do sklepní lokality Benátky a Hluboká cesta. Pro zpříjemnění akce vystoupí mužácké folklorní soubory. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vstupenky v předprodeji za výhodnější cenu budou za 450Kč

Vstupné na místě za 550Kč můžete zakoupit v den konání akce na podkladně v areálu sklepů Na Benátkách.

VINAŘSKÝ PLES

XIII. Ples hovoranských vinařů se koná v sobotu xx. února 2019 na sokolovně v Hovoranech. 

Součástí programu bude zahájení přípitkem sektu, neomezená ochutnávka vín od našich vinařů, vystoupení a bohatá tombola.
K poslechu, zábavě a tanci hraje dechová hudba.

Vstupné 300Kč zahrnuje: vstup na ples, skleničku, přípitek sektem, drobné občerstvení na stole a neomezenou degustaci vín. Předprodej vstupenek bude na Obecním sklepě, datum bude upřesněn.

VÝSTAVA VÍN

Vinařský spolek z Hovoran Vás srdečně zve na Tradiční Josefský košt spolu s VI. Celostátní výstavou málo pěstovaných odrůd révy vinné konaný 16. března ve 13.00 na sokolovně v Hovoranech.
Vyhlášení vítězů a losování výherců ze vstupenek je v 16.00, od 17.00 bude hrát cimbálová muzika
Vstupné 250Kč obsahuje volnou degustaci vzorků, pohárek a katalog.

Více informací o sběru vzorků a hodnocení vín na facebookové události.

HOVORANSKÝMI VINOHRADY ZA VÍNEM

Spolek vinařů Hovorany Vás zve přimo do našich vinohradů.

Už jste se podívali do sklepů našich vinařů, tak teď je na čase se za nimi podívat přímo do jejich vinic. Budou tam na vás čekat s výběrem vín z jejich produkce. Připravujeme pro vás okruh okolo Hovoran s výhledem na krásné prostředí Hovoranských luk, který je vhodný nejen pro pěší, ale i pro cykloturisty. 
Bude na vás čekat kolem 20 vinařů, kteří to jsou a jaké budou mít vína se podívejte na našem facebooku, kde můžete také soutěžit o vstupenky.
Akce se koná 27. dubna 2019 od 10:00 do 19:00, od 19:00 poté začíná zábava s cimbálovou muzikou. Vstupné bude zahrnovat volnou ochutnávku vín, skleničku, brožuru s mapkou a profily vinařů, kupony na nákup vína v hodnotě 200Kč a vstup na večerní zábavu s CM na sále Sokolovny. 

Koupit vstupenky v předprodeji za výhodnější cenu 450Kč.

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK

______________________________________________________________________________

Vstupné na místě bude za 550Kč můžete zakoupit v den konání akce na obecním sklepě.

Please reload

 
 
 
 

© 2019 @Víno z Hovoran

Projekt byl realizován s podporou Vinařského fondu